У Німеччині пройшли обшуки у громадян Росії за підозрою в плануванні теракту

-

Читайте также

У четвер німецькі антитерористичні сили здійснили рейди в будинках п’яти молодих людей у районі Дюрен на захід від Бонна за підозрою у плануванні теракту, натхненого терористичною «Ісламською державою».

Про це повідомила прокуратура міста Дюссельдорф, пише «Європейська правда» з посиланням на Deutschlandfunk.

Жоден із п’яти підозрюваних віком від 16 до 22 років не був заарештований, оскільки судді видали слідчим лише ордери на обшук. Більшість з підозрюваних є неповнолітніми.

Двоє підозрюваних є громадянами Німеччини, двоє мають подвійне громадянство Росії та Німеччини, ще один має турецьке громадянство.

Підозрюваних звинувачують у підготовці теракту на основі пропагандистських матеріалів угруповання «Ісламська держава», заявила прокуратура.

Слідчі проаналізують матеріали, конфісковані під час обшуку, щоб використати їх як докази проти підозрюваних у ході можливого судового розгляду.

Як повідомляла група «ІС», шпигунська діяльність Росії у Німеччині наростатиме.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российские оккупанты обстреляли дом жительницы Травневого: опубликованы фото

Российские оккупанты обстреляли поселок Травневое, об этом сообщил гуманитарный центр Пролиска - Светлодарск со ссылкой на слова социального работника,...