У навчальних центрах ЗСУ відкрито нові школи підготовки фахівців: що відомо

-

Читайте также

У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки, повідомляє «Ukrainian Military Pages».

Загалом, за словами начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука, від початку 2021 року в українській армії започатковано функціонування чотирьох шкіл підготовки фахівців – з тактичної медицини, РЕБ, РЕР та причіпної артилерії, яка увійшла до складу 356-го навчального артилерійського полку 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ.

В підсумку на сьогодні підготовка сержантів і солдатів здійснюється у 10 навчальних центрах, 19 школах підготовки спеціалістів та 3 центрах підготовки сержантського складу. Для порівняння, на початку війни на Сході держави у війську діяли лише 6 навчальних центрів, що існували у скорочених штатних структурах.

Як повідомляла група «ІС», школа військових водолазів розпочала практичні тренування курсантів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У навчальних центрах ЗСУ відкрито нові школи підготовки фахівців: що відомо

У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки, повідомляє...