У МЗС відповіли на погрози Угорщини щодо блокування вступу України в НАТО

-

Читайте также

У МЗС України вважають, що така позиція Угорщини не дивує і дипломати готові до розв’язання питання, пише «Dilo».

“Ніякої новини Орбан не озвучив. Угорщина послідовно наголошувала, що питання НАТО буде вирішене у прив’язці до комплексного вирішення питання з угорською нацменшиною в Україні, а це не простий вузол, його треба розв’язувати один завиток за іншим”, – зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу.

Він наголосив, що МЗС виступає за дружбу та співробітництво з Угорщиною, але в крайньому разі Україна готова “дати удар у відповідь”.

“Ми можемо нескінченно обмінюватися різкими заявами, це частина великої політичної баталії, але принципово ми готові дружити, але якщо хтось робитиме щось, що не відповідає українським інтересам і безпосередньо їх зачіпає і буде бити по нас, ми будемо завжди бити у відповідь. Дипломатично, безумовно”, – підкреслив Кулеба.

Як повідомляла група «ІС», Угорщина стала тимчасовим союзником РФ в гібридній агресії проти України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Рашистські війська вночі атакували Запоріжжя

Російсько-фашистські війська в ніч на 2 грудня атакували Запоріжжя. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у своєму...