У МЗС Чорногорії надали докази втручання Сербії у внутрішні справи країни

-

Читайте также

Сумерки тайской монархии: о причинах внутреннего раскола в Таиланде

Похоже, ставший уже хроническим политический кризис в Беларуси, а также «третья киргизская революция» заставляют все более внимательно присматриваться к...

В аннексированном Крыму от последствий коронавируса умер глава администрации Ялты

В аннексированном Крыму умер глава администрации Ялты Иван Имгрунт. Как сообщает РБК, в оккупационной администрации Крыма причины смерти не...

Теракт в Афганистане: возле управления полиции взорвался заминированный автомобиль

В результате теракта в провинции Гор на западе Афганистана погибли 12 гражданских лиц, еще 100 ранены. Об этом сообщил...

Міністерство закордонних справ Чорногорії виступило із заявою, де перерахувало приклади сербського втручання у внутрішні справи країни. Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на N1.

У МЗС Чорногорії відмічають, що втручання Сербії у внутрішні справи Чорногорії – «це аксіома, яка більшою чи меншою мірою присутня протягом десятиліть», назвавши главу сербської дипломатії Івіцу Дачича «корифеєм» такої політики.

Напередодні Івіца Дачич назвав «брехню» слова чорногорського президента Міло Джукановича про і втручання у справи Чорногорії.

У відповідь МЗС Чорногорії навело приклади «невтручання». «Погрози та» доброзичливі «попередження щодо» братовбивчої війни в Чорногорії «, рекомендації про те, що» знесення Джукановича вимагає національної єдності «, а також гаряча націоналістична риторика, якою пан Дачич говорить про Чорногорію.

В МЗС додають, що подібний, «можливо, ще більш гротескний, але також яскраво виражений мілітаристський тон можна було почути в заявах сербського міністра оборони Александара Вуліна.

«Окрім сербських політиків, до кампанії» невтручання «сприяли також церковні сановники, наприклад, Патріарх Іриней», додають у МЗС Чорногорії.

Як повідомляла група «ІС», на парламентських виборах у Чорногорії, що пройшли 30 серпня, перемогла просербська опозиція, за яку агітували і посадові особи Сербії, і лідери Сербської православної церкви.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Сумерки тайской монархии: о причинах внутреннего раскола в Таиланде

Похоже, ставший уже хроническим политический кризис в Беларуси, а также «третья киргизская революция» заставляют все более внимательно присматриваться к подобным политическим процессам в других...

Дефіцит бюджету у США перевищив рекорди, але турбуватись зарано: що відбувається

З дефіцитом у 3,1 трильйона доларів, що майже вдвічі перевищує попередній рекордний показник післякризового 2009 року (1,4 трильйона доларів) закрили Федеральний бюджет США, що...