У Міноборони запропонували компаніям США протестувати зброю в бойових умовах

-

Читайте также

У Міністерстві оборони України запропонували американським компаніям, які займаються виробництвом озброєння, протестувати зброю та технології в умовах реальних бойових дій в Україні. В оборонному відомстві зазначили, що це принесе користь і Збройним силам України, і виробникам зброї.

Таку пропозицію висловив заступник міністра оборони України генерал-майор у відставці Володимир Гаврилов під час щорічної конференції Національної оборонної промислової асоціації. Про це «obozrevatel» з посиланням на «Military Times».

За словами Гаврилова, взаємозв’язок потреб України у зброї з оборонною промисловістю США дасть бажані плоди.

«Якщо у вас є якісь ідеї чи якісь пілотні проєкти, які потрібно протестувати перед серійним виробництвом, ви можете надіслати їх нам, і ми пояснимо, як це зробити. І врешті-решт ви отримаєте штамп, підтверджений війною в Україні. Ви легко продасте його», – сказав Гаврилов.

Також він послався на неназвані стартапи, які пропонують українським чиновникам із закупівель ще не запущені продукти. Зокрема, це стосується технології захисту від дронів та радіоперешкод.

«Вони повертаються з продуктом, який зараз є конкурентоспроможним на ринку, тому що він був протестований у зоні бойових дій», – сказав заступник міністра.

Як повідомляла група «ІС», США оновили список переданої Україні зброї та техніки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

З початком холодів у росії почалися вибухи газу в житлових будинках

З початком сильних холодів у росії традиційно починаються вибухи побутового газу в житлових будинках. Людям не вистачає тепла, і...