Міністерство оборони України презентувало нову медійну структуру — інформаційне агентство «АрміяInform».

Презентація відбулася в пресцентрі Міноборони України, повідомляє Укрінформ.

«Завданням нашого інформагентства є підготовка і поширення інформаційно готового до використання, як медійними організаціями та структурами, так і індивідуальними споживачами інформаційного продукту власне мілітарного характеру. Агентство є військово-медійною структурою, що має всі належні спроможності до роботи у заявленому форматі. Тобто оперативно, якісно, доступно, достовірно, цікаво і в достатньому обсязі інформувати суспільство про життєдіяльність українського війська. Це ті основні процеси, які впливають на життя кожного українця», — розповів начальник інформагентства, військовий аналітик Геннадій Карпюк.

Він зазначив, що це інформагентство буде говорити про армію, як драйвер багатьох позитивних речей, які є реальністю сьогодення. За його словами, суспільству повинна подаватися проста, лаконічна інформація, яка буде всім зрозуміла, фахові коментарі повинні бути позбавлені незрозумілих термінізмів.

«Це активний етап націоутворення, патріотичного підйому, розвитку оборонно-промислового комплексу, і загалом орієнтованого на царину безпеки сегменту національної економіки», — наголосив Карпюк.

Він додав, що військові журналісти будуть представлені в усіх регіонах України, зокрема в районі ООС, інформуючи суспільство про діяльність Збройних Сил, а також про їх спротив російській агресії.

У червні стало відомо, що радіостанція «Армія FM» незабаром припинить мовлення на зону прилеглу до лінії розмежування, а також окуповані території Донбасу та Криму.

Незабаром Національна рада з питань телебачення і радіомовлення під тиском громадськості продовжила тимчасові дозволи на роботу українським телеканалам і радіостанціям в зоні ООС. Серед, тих, кому продовжили ліцензії та військова радіостанція «Армія FM».