У Міноборони України оприлюднили план закупівель на 2021 рік

-

Читайте также

Річний план закупівель Міноборони на 2021 рік включає 246 процедур на суму 13,8 мільярдів гривень. Про це під час брифінгу поінформувала начальник Управління аналізу ринку та моніторингу процедур закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Тетяна Сущук, повідомляє «АрміяInform».

«Після погодження профільним комітетом Верховної Ради України Річного плану Міноборони розпочало активну роботу із закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення за спрощеною процедурою торгів із застосуванням електронної системи закупівель», — зазначил.

До речі, через тривалу процедуру погоджень Річний план затвердили лише у червні. Через це Департаменту державних закупівель Міноборони довелося переносити терміни проведення багатьох тендерів на постачання товарів оборонного призначення.

Річний план закупівель Міністерства оборони України на 2021 рік включає 246 процедур закупівель на суму 13,8 млрд грн, зокрема, за напрямком діяльності Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів – 122 процедури на суму 11,7 млрд грн.

На сьогодні Міноборони вже укладено 135 договорів на загальну суму 6,2 млрд грн:

за напрямком постачання пально-мастильних матеріалів та технічних засобів служби ПММ укладено 19 договорів на постачання ПММ на суму 822,3 млн грн. Також погашено кредиторську заборгованість за минулий рік на суму 20,9 млн грн;

за напрямком закупівель послуг із харчування і продовольства та майна продовольчої служби – 19 договорів на загальну суму 3,5 млрд грн;

за напрямком постачання речового майна – 97 договорів на загальну суму 1,8 млрд грн.

Окрім цього, нині оборонним відомством проводиться 43 процедури закупівлі на загальну суму 3,9 млрд грн:

за напрямком постачання пально-мастильних матеріалів – 14 процедур закупівлі на загальну суму 3,3 млрд грн;

за напрямком постачання речового майна – 21 процедуру закупівлі на загальну суму 442 млн грн;

за напрямком послуг із харчування і продовольства та майна продовольчої служби – 8 процедур закупівлі на загальну суму 189 млн грн.

Слід також зазначити, що у 2021 році Міноборони проведено 8 процедур із закупівлі робіт, пов’язаних із об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва. За їхніми результатами укладено 5 договорів на виконання відповідних робіт, а 3 процедури закупівлі робіт не відбулися через неподання пропозицій жодним із учасників.

Як повідомляла група «ІС», Міноборони України показало, що отримала армія за останні роки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Кредитная яма России: треть населения регулярно «не доживает» до зарплаты

Три четверти российских граждан периодически испытывают финансовые трудности, а каждому третьему регулярно не хватает денег до зарплаты, как показал...