У Міноборони повідомили про забезпечення ЗСУ боєприпасами

-

Читайте также

Москве грозит коммунальный коллапс из-за дефицита рабочих рук

Число мигрантов в Москве в этом году сократилось на 40% из-за пандемии коронавируса и закрытых границ. Об этом в...

Кібератаки проти України: в СБУ повідомили подробиці нейтралізації

Служба безпеки України з початку року нейтралізувала 460 кіберінцидентів і кібератак на органи державної влади та критично важливі об’єкти...

Український військовий інститут долучається до важливого міжнародного проекту: подробиці

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка долучився до міжнародного проекту “Допустимість кримінальних справ до розгляду Міжнародним кримінальним...

У Міністерстві оборони України постійно здійснюються заходи щодо забезпечення потреби Збройних Сил у боєприпасах та створення їх нормативних запасів, браку у боєприпасах немає, повідомили у військовому відомстві.

Станом на липень 2020 року оборонним відомством проводиться робота із закупівлі 152-мм снарядів у встановленому порядку відповідно до визначених асигнувань. Триває переддоговірна робота щодо закупівлі 82-мм, 120-мм мін; 122-мм, 152-мм пострілів визначеної номенклатури, в тому числі за імпортом.

Постачання боєприпасів здійснюватиметься відповідно до умов укладених контрактів за графіками поставки з урахуванням виробничих можливостей.

Крім того, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ДК «Укроборонпром» та Міністерством оборони України проводиться робота щодо організації замкнутого циклу виробництва боєприпасів та їх елементів на базі підприємств оборонно-промислового комплексу України у рамках державної цільової програми.

Згідно з Державною цільовою програмою створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії на період до 2021 року, на Міністерство оборони України покладено завдання щодо проведення дослідно-конструкторських робіт на розроблення визначених типів боєприпасів.

Протягом 2017 — 2019 років прийнято на озброєння (допущено до експлуатації) Збройних Сил України понад 10 типів боєприпасів, триває розроблення 9 нових видів боєприпасів. Опрацьований План, який передбачає відновлення виробничих потужностей зі складання і ремонту боєприпасів на визначених арсеналах упродовж 2020 — 2022 років.

У поточному році забезпечено стале фінансування заходів з розвитку та закупівлі ракетно-реактивного озброєння за державним оборонним замовленням. За результатами виконання державного оборонного замовлення на кінець 2020 року планується:

розпочати державні випробування модернізованої високоточної ракети до БМ «Смерч»;

модернізувати необхідну кількість пускових установок БМ «Смерч» для стрільби новими ракетами;

закупити близько 200 високоточних ракет до БМ «Смерч»;

відновити з модернізацією 200 ракет до БМ «Смерч»;

продовжити створення ракет до БМ «Град» з підвищеною дальністю;

завершити створення берегового ракетного комплексу «Нептун» та розпочати його закупівлю;

закупити пускові установки та ракети до протитанкових ракетних комплексів відповідно до потреб визначених Збройними Силами України.

Як повідомляла група «ІС», українське підприємство опановує випуск реактивних снарядів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Новости из зоны: История — тоже фронт

Не устаю повторять, что война, современная российско-украинская война, она не совсем такая, как себе ее представляет обыватель. И если...

На Луганщині пройшли навчання з нейтралізації диверсійно-розвідувальних груп. ФОТО та ВІДЕО

У місті Лисичанськ Луганській області пройшли дводенні тактико-спеціальні навчання з попередження диверсій і терактів на об’єктах критичної інфраструктури регіону, у який взяли участь регіональні...

Жириновский призвал запретить россиянам выезд из РФ: подробности

Одиозный лидер ЛДПР Владимир Жириновский призвал запретить выезд российских граждан за рубеж в туристических целях на фоне роста числа заразившихся коронавирусной инфекцией, пишут российские...