У Міноборони повідомили про хакерську атаку росіян на ресурси ВМС України

-

Читайте также

Росія цілеспрямовано займається проведенням інформаційних операцій проти України. До цих дій залучені структури інформаційно-психологічних операцій Південного військового округу ЗС РФ при підтримці кіберпідрозділів центрального підпорядкування, розвідувальних органів та всієї пропагандистської машини Кремля, йдеться у повідомленні МОУ.

Зокрема, 9 липня мали місце випадки хакерських атак структур держави-агресора на веб-портал Військово-Морських сил ЗС України. У результаті, відбулася публікація деяких документів та переважно фейкових повідомлень, пов’язаних з навчаннями Sea Breeze 2021, що наразі тривають у басейні Чорного моря. При цьому, жоден з документів не був отриманий в результаті витоку інформації з інформаційно-телекомунікаційних систем ЗСУ. Мало місце тимчасове припинення роботи сайту українського флоту, яке було спричинено використанням уразливостей фреймворка, який свого часу використовувався для його створення. Крім того, зафіксовано випадки безуспішних DDoS-атак проти офіційного веб-порталу Міноборони України.

Наразі загрозу усунуто, роботу сайту ВМС буде відновлено найближчим часом, наголошується у повідомленні МОУ.

Нагадаємо, командувач ВМСУ контрадмірал Олексій Неїжпапа раніше не виключив провокацій Росії, кораблі якої знаходяться вздовж узбережжя окупованого Криму, під час міжнародних навчань Sea Breeze 2021.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

2 миллиона экстремистов: как в Беларуси расправляются с подписчиками Telegram

МВД Беларуси впервые после объявления о намерении привлекать белорусов к уголовной ответственности за подписку на признанные экстремистскими телеграм-каналы и...