Домой Новости У Міноборони назвали причину зриву термінів переходу ЗСУ на нову систему харчування

У Міноборони назвали причину зриву термінів переходу ЗСУ на нову систему харчування

Рішення міністрів оборони України щодо переходу на харчування за Каталогом системно саботувалися. Про це заявив заступник Міністра оборони України Ігор Халімон, повідомили у військовому відомстві.

Він також наголосив, що повне переведення військових частин на систему харчування за каталогом мало статися у 2019 році, але через саботаж з боку певних посадових осіб оборонного відомства, цей процес не був завершений.

«Ми плануємо з 1 січня 2021 року усі військові частини перевести на харчування за Каталогом. Зараз є військові частини, де достатньо персоналу для приготування їжі та обслуговування, роздачі їжі та прибирання, а є 252 частини, які не мають такого персоналу, вони більше розкидані по території України і мають значно меншу чисельність особового складу, ніж ті частини, які харчуються за Каталогом, тому для вирішення цих питань  і була запропонована послуга аутсорсерів», — додав Ігор Халімон.

Заступник Міністра оборони України також запевнив, що оборонне відомство робить все необхідне для створення нормативної документації та організації належного контролю за якістю харчування з боку аутсорсерів.

Раніше Міністерство борони України  закликало громадськість долучитися до контролю за якістю харчування військовослужбовців.

Як повідомляла група «ІС», у Міноборони повідомили, скільки військових частин перейшли на нову систему харчування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.