У Маріуполі окупанти проводять псевдореферендум під дулами автоматів

-

Читайте также

У тимчасово окупованому Маріуполі так звані «виборчі дільниці» псевдорефендуму розташовані в магазинах та кафе, але людей на них немає.

Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram-каналі.

«Вічна мрія проросійського населення «голосувати за гречку офіційно» здійснилась. Однак дільниці порожні. Звичних зручностей на кшталт кабінок, притаманних виборному процесу, немає. Відмітка ставиться під пильним наглядом людей з автоматами. Така вона — російська демократія», — зазначив він.

За даними радника, основним засобом примусу для голосування є поквартирний обхід. Комісія в складі двох осіб з урною та бюлетенями та двоє автоматників.

«Стукають в двері квартир/будинків, примушують сусідів витягувати людей до комісії. Примус, примус та ще раз примус. Фактично пропонують сказати «так» або «ні» прямо в дуло автомату», — розповів Андрющенко.

Він повідомив, що майже те саме відбуваються у Мангушському та Нікольському районах, але тут відсутні «фізичні» дільниці. При цьому відлов людей набагато активніший, особливо у сільській місцевості.

«Фактично «показовий» старт псевдореферендуму виглядає дуже провально, що зовсім не дивує. В терміновому порядку окупаційна влада жене під камери на ледь готові дільниці в приміщенні ЦНАП Центрального району, шкіл № 4, 5, 41 «бюджетників» та інших колаборантів, щоб хоч якось відзвітувати про «свято повернення додому»», — наголосив Андрющенко.

Він порадив маріупольцям не відкривати двері окупантам.

«Обрана тактика ухилення від голосування вірна. Просто не відкривайте двері. Зрозуміло, що відповідно до списків, які має окупаційна влада, ваш підпис рано чи пізно поставлять за вас, але ви, як мінімум, спатимете з чистою совістю», — зазначив радник мера.

Група ІС повідомляла про те, що в перший день псевдореферендуму в Мелітополі пролунав потужний вибух.

_______________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ затримала у Херсоні російського агента, який коригував обстріли позицій ЗСУ. ФОТО

СБУ викрила ворожого поплічника у ході стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні. Він збирав розвіддані про місця дислокації та переміщення...