У Маріуполі чоловіків з донецькою реєстрацією відправляють одразу на фронт

-

Читайте также

У тимчасово окупованому Маріуполі готуються до проведення «мобілізації», а військова комендатура тотально перевіряє на вулицях документи чоловіків.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

«Псевдореферендуми та так зване «приєднання» окупованих територій до рф, відкрили шлях до проведення мобілізаційних заходів. Маріупольські колаборанти вже підготували відповідні рішення. Так, раніше ми писали про документ окупаційної адміністрації щодо проведення мобілізації у Маріуполі. У ньому йшлося про бронювання робітників Лікарні швидкої медичної допомоги на час мобілізації», — зазначили у міськраді.

Наголошується, що тепер почалися перевірки документів прямо на вулицях міста. Людей з донецькою реєстрацію відправляють одразу на фронт. Крім того, у місті почали ревізію укріплень, окупанти готуються до оборони, бо ЗСУ наступає.

«Закликаємо маріупольців будь-яким способом намагатися уникнути мобілізації. Не ставайте «гарматним м’ясом» для російських окупантів, як жителі Донецька та Луганська», — акцентували у міськраді.

Група ІС повідомляла про те, що у казармі під Новоайдаром загинули понад 50 окупантів.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Міжнародні організації, пов’язані з ООН, позбавляються від росіян

У міру зростання військових проблем росії в Україні вона також стає все більш ізольованою на міжнародному рівні, тоді як...