У Криму РПЦвУ нагородила російських окупантів статуетками «захисника Росії». ФОТО

-

Читайте также

7 вересня у кафедральному соборі на честь князя Алєксандра Нєвского у тимчасово окупованому Сімферополі з благословення митрополита РПЦ в Криму Лазаря (так звана «УПЦ МП») місцеві священники Московського патріархату нагородили російських окупантів — військовослужбовців Чорноморського флоту Російської Федерації.

Про це повідомляє «Духовний фронт України».

Також були нагороджені кадетські класи за надання допомоги в період стихійного лиха.

Як повідомляє сайт Кримської єпархії РПЦ в Україні, акція «Є така професія – Батьківщину захищати» проходить за підтримки Ради Федерації ФС Російської Федерації, Державної Думи ФС РФ, Міністерства оборони Росії».

Нагородження розпочалось з молитви, яку очолив керівник єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами Російської Федерації в Криму протоєрей Димитрій Кротков в співслужінні духовенства Сімферопольських благочинь.

Після закінчення молебню було виголошене многоліття всім присутнім військовослужбовцям РФ. На богослужінні були присутні: сенатор Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Сергей Колбин.

На завершення присутнім були вручені дипломи лауреата та статуетки «Воїна – захисника Росії».

Як повідомляла група «ІС», в РПЦвУ вигадали нові страшилки про ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Криму РПЦвУ нагородила російських окупантів статуетками «захисника Росії». ФОТО

7 вересня у кафедральному соборі на честь князя Алєксандра Нєвского у тимчасово окупованому Сімферополі з благословення митрополита РПЦ в...