У Києві розпочато оперативно-стратегічний збір із керівним складом ЗСУ: подробиці

-

Читайте также

У вівторок, 27 квітня, у Києві під керівництвом Головнокомандувача ЗС України генерал-полковника Руслана Хомчака розпочато оперативно-стратегічний збір із керівним складом ЗСУ.

Оперативно-стратегічний збір як форма індивідуальної підготовки оперативного складу ЗС України, спрямований на поглиблення знань його учасників із питань воєнного мистецтва, організації та проведення заходів підготовки військ з урахуванням воєнних загроз національній безпеці України, обміну досвідом із представниками збройних сил країн-партнерів тощо, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Захід відбувається за участю вищого військово-політичного керівництва держави, представників центральних органів влади та сил оборони, представників збройних сил країн-членів НАТО, країн-партнерів та провідних експертів у галузі національної безпеки.

«Враховуючи агресивну політику Росії, яка має на меті знищення нашої державності, наш вибір – це інтеграція в структури НАТО та підготовка ЗС України, яка б забезпечила суверенітет і територіальну цілісність України. Кремль за будь-яку ціну готовий перешкодити реалізації цих планів, розглядаючи факт перетворення України в успішну незалежну європейську країну як пряму загрозу своєму існуванню. Для досягнення своїх цілей Росія розпочала новий виток ескалації конфлікту на тимчасово окупованих територіях України та зберігається загроза прямої агресії проти нашої держави», – наголосив у своєму виступі на заході начальник Генштабу генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Начальник Генштабу генерал-лейтенант Сергій Корнійчук

Під час оперативно-стратегічного збору його учасники розглянуть безпекову ситуацію в Україні та довкола її кордонів, обговорять низку питань щодо планування та застосування сил оборони.

«Нам потрібно бути готовими до відсічі збройної агресії усім складом сил оборони, а також до створення умов для ведення всеохоплюючої оборони. Військо України набуло необхідних спроможностей та утримується у визначених ступенях готовності. ЗС України активно продовжують виконувати заходи реформування та розвитку. Цей послідовний, комплексний та безперервний процес здійснюється з метою забезпечення здатності військ (сил) адекватно реагувати на виклики і загрози, що виникають, у воєнній сфері в умовах динамічних та швидкоплинних змін безпекового середовища», – зазначив Сергій Корнійчук.

Під час заходу керівним складом ЗСУ та інших військових формувань буде приділено увагу розгляду основних положень нових доктринальних документів, які розроблено та впроваджено у ЗС України з урахуванням стандартів НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупанты «порадуют» детей в «Артеке» мастер-классами по профессии следователя

В летний сезон отдыхающих в крымском лагере «Артек» детей познакомят с азами профессии следователя. Мероприятия программы «Юный следователь» подготовлены...