У Києві показали нову універсальну станцію РЕБ «Прометей-МФ5»

-

Читайте также

На виставці «Зброя та безпека – 2021», яка проходила у Києві, столична компанія ТОВ «Проксімус» (Proximus LLC) представила новітню станцію радіоелектронної боротьби з технічними засобами противника «Прометей-МФ5», інформує Головне управління розвідки МОУ.

Унікальність комплексу в тім, що оператор станції може вести радіоподавлення у визначеному діапазоні частот не тільки ліній зв’язку, а й унеможливлювати роботу наземних та повітряних засобів розвідки противника.

Головне призначення станції — створення радіоелектронних перешкод для унеможливлення роботи безпілотних систем, артилерійських радарів, систем навігації, засобів зв’язку між командними пунктами, бойовою технікою та особовим складом.

Станція здатна вести радіоелектронну розвідку, пеленгування і радіоелектронне придушення:
радіостанцій на фіксованих частотах і в режимі ППРЧ;
БПЛА тактичного рівня;
РЛС у межах частотного діапазону.

Основні тактико-технічні характеристики станції радіоперешкод «Прометей-МФ5»:

Частотний діапазон розвідки: від м-см
Чутливість приймальних трактів: 112 dBm
Діапазон радіоподавлення цілей: від м-см
Вихідна потужність: 80-400 Вт
Дальність радіорозвідки та пеленгування: 30 км
Дальність радіоподавлення: до 25 км
Висота підняття антен: 14 метрів

Нагадаємо, як інформвала група ІС, минулого року Державне підприємство «ЦКБ «Протон» передало до Збройних сил партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Конвейер работает непрерывно»: арестованный журналист рассказал, как в РФ следствие работает с подозреваемыми в госизмене

Российское издание «Ведомости» опубликовало статью о работе следствия с подозреваемыми по «шпионским» статьям. Материал написал журналист и советник главы «Роскосмоса»...