У казармі під Новоайдаром загинули понад 50 окупантів

-

Читайте также

Очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив про те, що у казармі під Новоайдаром загинули понад 50 військових рф, лікарні Старобільська переповнені пораненими.

Про це йдеться у його дописі в Telegram-каналі.

«Тим часом окупаційна влада рапортує про чергові «успіхи» у будівельній сфері. Нібито на території так званої «лнр» регіонами рф при координації мінбуду вже відновлено 51 школу та 21 дитячий садок. Усі ці школи розташовані на окупованій у 2014 році частині Луганщини або у захоплених населених пунктах у перші дні вторгнення 2022 року, де упродовж двох останніх років багато шкіл і дитсадків відновили за програмою Президента Зеленського «Велике будівництво»», — розповів Гайдай.

Очільник Луганської ОВА наголосив, що водночас у вщент зруйнованих Попасній, Гірському, понівечених Рубіжному, Сєвєродонецьку та Лисичанську не відновлено ще жодного навчального закладу.

«Бо там недостатньо замінити табличку з назвою та підпорядкованістю навчального закладу – потрібні великі гроші», — підкреслив Гайдай.

Група ІС повідомляла про те, що ЗСУ ліквідували у Херсоні представника адміністрації окупантів, який раніше працював у ФСБ.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее