У Харківській області на збори тероборони залучили сотні резервістів

-

Читайте также

У рамках стратегічного командно-штабного навчання «Спільні зусилля — 2020» на Харківщині стартували збори з підрозділами територіальної оборони. До заходу залучено сотні військовозобов’язаних серед мешканців Харкова та області, повідомляє АрміяInform.

Спочатку усі резервісти прибули на визначені пункти дислокацій своїх підрозділів, де отримали військову форму одягу, бойове спорядження та були проінструктовані командуванням обласного військкомату щодо основних завдань зборів.

Під час навчань із підрозділами територіальної оборони практично будуть відпрацьовані питання охорони важливих державних об’єктів, забезпечення правового режиму воєнного стану, посилення державного кордону, патрулювання та забезпечення режиму воєнного стану.

За словами командування батальйону територіальної оборони, до заходу задіяні досвідчені інструктори, які мають багатий бойовий досвід. Вони навчатимуть підопічних тактиці щодо пошуку ДРГ противника, вести спостереження, виявляти й долати інженерні та мінно-вибухові загородження, надавати першу медичну допомогу пораненим тощо.

Слід зазначити, що на час зборів за усіма військовозобов’язаними зберігаються робочі місця та заробітна плата. Також вони отримають виплати від оборонного відомства за проходження зборів.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, як тероборона вчилася захищати столицю.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Краще вмерти в Україні, ніж жити в рф: як російська влада мотивує громадян на війну. ВІДЕО

Якщо, скажімо, будь-який середньостатистичний росіянин, який загруз у боргах і не може їх сплатити, не кажучи про те, щоб...