У Генштабі ЗСУ пояснили причину заборони поїздок у район ООС

-

Читайте также

Сьогодні, 3 червня, візит Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова до зони проведення Операції об’єднаних сил, був скасований. Напередодні відрядження, Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним було повідомлено щодо тимчасової заборони відвідування посадовими особами зони проведення Операції об’єднаних сил. Пізніше, командувач ООС пояснив своє рішення.

«Мною було прийнято рішення про тимчасову заборону до 10 днів відвідування району проведення операції Об’єднаних сил посадовими особами та парламентарями у зв’язку з процесом прийому-передачі посади Командувача операції Об’єднаних сил. Цей процес має відбутися у спокійній робочій обстановці для забезпечення безперебійного виконання завдань з оборони держави. Сподіваюся на розуміння політиків та посадовців», — зазначається в повідомленні, опублікованому на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Як повідомляла група «ІС», у Генштабі ЗСУ сказали, коли відмовляться від строкової служби.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Назад в средневековье: «Талибан» запретил брить бороды и ходить барбершопы

Движение «Талибан» запретило мужчинам в Афганистане брить бороды и ходить в барбершопы. Об сообщает местная пресси и руководителя управления...