У Генштабі ЗСУ повідомили, коли відмовляться від строкової служби   

-

Читайте также

В Збройних силах України планують змінити строкову службу на обов’язкову службу у військовому резерві у середньостроковій перспективі. Про це повідомив начальник управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богдана Сеника у відповіді на інформаційний запит, пише  «УНІАН».

Зокрема, вказується, що у числі пріоритетів ЗСУ та інших складових системи оборони є перехід на професійну основу із заміною строкової військової служби обов’язковою службою у військовому резерві.

Сеник наголошує, що переважна більшість країн-членів НАТО поступово відмовилися від призову громадян на військову службу на користь комплектування збройних сил військовослужбовцями за контрактом.

«Одночасно ними були здійснені кроки щодо організації системи підготовки необхідних військово-навчених людських ресурсів, які спроможні за необхідністю у швидкі строки бути залученими у заходах щодо оборони території країни. Тому створення такої системи в Україні наблизить нашу державу до загальних принципів оборони території, прийнятих у країнах-членах НАТО», — наголошують у ЗСУ.

У зв’язку з цим, як відзначає Сеник, прийняття закону «Про основи національного спротиву» є підґрунтям для подальшої реалізації засад, визначених рішенням РНБО, у тому числі і щодо строків зміни строкової служби на обов’язкову службу у військовому резерві на середньострокову перспективу.

Як повідомляла група «ІС», Генштаб ЗСУ анонсував створення нових шкіл підготовки військових спеціалістів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Донбасі окупанти обстріляли авто Української сторони СЦКК: опубліковано фото

Незважаючи на численні звернення Української сторони СЦКК до представників офісу СММ ОБСЄ, відносно численних порушень режиму припинення вогню, кількість...