У Генштабі прокоментували інформацію щодо начебто скорочення чисельності ЗСУ

-

Читайте также

Поширена у ЗМІ та соцмережах інформація про начебто скорочення чисельності ЗС України не відповідає дійсності, йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ. Проте на виконання доручення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, Генштабом видано розпорядження щодо упорядкування роботи з комплектування ЗС України офіцерським складом.

Ним передбачається реалізація вимог пункту 4.9 Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністра оборони України від 10.04.2009 №170, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.05.2009 за №438/16454. Зокрема, до нового навчального року протягом жовтня – листопада у Збройних Силах України здійснюється реалізація Плану переміщення на посади і Резерву для просування по службі, а також призначення і переміщення військовослужбовців в умовах особливого періоду.

«На окремих посадах військовослужбовців, зокрема і офіцерського складу, перебувають цивільні працівники на умовах строкового трудового договору. Строк дії строкового трудового договору з працівниками, які заміщують вакантні військові посади, визначається до призначення на цю посаду військовослужбовця», – йдеться в повідомленні.

Зазначене управлінське рішення ухвалено керівництвом ЗСУ з  метою упорядкування роботи з комплектування бойових військових частин і підрозділів молодшими офіцерами, надання переваги особам цієї категорії щодо проходження військової служби.

Прийняття із запасу громадян України на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу буде відновлено після виконання заходів передбачених Розпорядженням.

У ГШ ЗСУ нагадали, що прийнятими 2021 року змінами до Закону України «Про чисельність Збройних Сил України» передбачено збільшення з 2022 року кількості військовослужбовців ЗС України на 11 тисяч осіб.

Як повідомляла група ІС, президент України запропонував збільшити чисельність ЗСУ та подав на розгляд Верховної Ради відповідний законопроект.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

РФ роздратована поглибленням стратегічного партнерства США з Україною: опубліковано дані дослідження

Нинішнє нарощування російських військ біля кордону з Україною не пов’язане з військовими навчаннями, і тому викликає занепокоєння у Вашингтоні...