У Ердогана розповіли, як узгоджували списки на обмін командирів «Азова»

-

Читайте также

Речник президента Туреччини Ібрагім Калин розповів про те, як відбувалось узгодження списків на обмін командирів «Азова».

Про це передає Укрінформ із посиланням на CNN Türk.

За словами речника, спочатку в списку на обмін, за яким у результаті обміняли п’ятьох командирів «Азова», було 15 імен, але узгодити його не вдалося.

«Наш президент дуже тепло ставився до цього питання (обміну — ред.), ми близько 3-3,5 місяця обговорювали це питання з нашими колегами. Не вдалося узгодити по 15 іменам. Той список не дійшов до Львова (зустріч президентів — ред.), у самому кінці був скорочений до 5 імен. Ці 5 людей залишаться у нас в безпеці до закінчення війни», — сказав Калин.

Він зауважив, що цей список на обмін обговорювався і до візиту президентів у Львів, йшлося про нього і в ході зустрічі Ердогана з путіним у Самарканді.

Ібрагім Калин також відзначив конструктивну позицію української сторони та важливу роль Національної розвідувальної організації Туреччини у процесі обміну.

Група ІС повідомляла про те, що Туреччина не визнає результати псевдореферендумів.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

ЗСУ показали роботу РСЗВ «Буревій». ВІДЕО

Українські захисники показали, як працює нова реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Буревій". "Ця РСЗВ - розробка українських конструкторів, покликана замінити...