У ДПСУ дали пояснення щодо інциденту з «перестрілкою» на кордоні з РФ

-

Читайте также

У Держприкордонслужбі відреагували на російську новину щодо перестрілки, яка нібито відбулася у прикордонників РФ з порушниками кордону зі сторони України.

Відповідно до повідомлення ДПСУ, у п’ятницю, 4 грудня, прикордонслужба ФСБ РФ повідомила про ситуацію на кордоні з Україною, коли, начебто, троє невідомих порушили кордон з України. При спробі затримання відбулося вогневе протистояння, в результаті якого один з порушників загинув, інші втекли на територію України.

За інформацією, що надійшла від російських прикордонників до Держприкордонслужби близько 11:00, подія, начебто, відбулася опівночі за московським часом.

«Відмітимо, прикордонні наряди Державної прикордонної служби України не фіксували жодних пострілів поряд кордону з Росією. Крім того, російська сторона, до цього негайно не інформувала українських прикордонників про жодні нестандартні ситуації на спільній ділянці кордону», — підкреслили у ДПСУ.

Крім того, там також повідомили: «На даний час додатково перевіряється ділянка місцевості, яку вказує суміжна сторона, де могло відбутися порушення кордону. По даному факту співробітники ДПСУ поінформували взаємодіючі органи. Також відбудеться прикордонно-представницька зустріч для з’ясування всіх обставин, про які зазначає російська сторона».

Як повідомляла група ІС, прикордонники затримали росіянина, який незаконно вивозив ліс з України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ разбился угнанный легкомоторный самолет, есть жертвы: видео с места катастрофы

В Татарстане мужчина с подругой угнали легкомоторный самолет и разбились насмерть. По предварительным данным, у них не было навыков...