У Держдепі США призначили відповідальну за політику щодо України

-

Читайте также

Адміністрація президента Джо Байдена доручила кар’єрному дипломату Робін Данніґан здійснювати нагляд за політикою щодо Центральної та Східної Європи в Державному департаменті, пише «УНІАН».

Данніґан з 2014 до 2017 року обіймала посаду заступника секретаря з питань енергетичної дипломатії в Бюро енергетичних ресурсів Державного департаменту. Тепер вона сприятиме формуванню політики щодо України, Білорусі та Молдови, а також Польщі, Угорщини та Чехії.

Останні три роки Данніґан працювала в посольстві США у Відні, спочатку на посаді заступника голови місії, а останнім часом – повіреного у справах в Австрії.

Данніґан була гучним критиком планів Росії побудувати газопровід «Північний потік-2» до Німеччини по дну Балтійського моря, що позбавить Україну близько $2 млрд на рік. У зв’язку з цим Адміністрація Байдена та Німеччина досягли у липні домовленостей, які мають на меті допомогти Україні подолати економічні наслідки, пов’язані з завершенням будівництва «Північного потоку-2».

Як повідомляла група «ІС», Держдеп США чітко визначив Росію як агресора.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Держдепі США призначили відповідальну за політику щодо України

Адміністрація президента Джо Байдена доручила кар’єрному дипломату Робін Данніґан здійснювати нагляд за політикою щодо Центральної та Східної Європи в...