У Чорному морі перебуває три ворожих носії ракет «Калібр»

-

Читайте также

В Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться 3 ворожі носії крилатих ракет «Калібр», загальний залп яких становить 24 ракети.

Про це повідомляють Військово-Морські Сили ЗСУ.

Зазначається, що в Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні до 6 кораблів та катерів, а в Середземному морі — 5 носіїв крилатих ракет «Калібр».

«За добу, в інтересах рф прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – 37 суден, з них 11 суден рухалось з протоки Босфор; до Чорного моря – 37 судно, з них 9 суден продовжили рух у напрямку протоки Босфор», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що рф продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

Група ІС повідомляла про те, що ЗСУ ліквідували у Херсоні представника адміністрації окупантів, який раніше працював у ФСБ.

_______________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Російські війська вбили 433 дитини в Україні

В Україні станом на 3 грудня 2022 року більше ніж 1295 дітей постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії росії. Про це...