У Чорногорії прокуратура вивчає приховування педофілії Сербською православною церквою

-

Читайте также

Спеціальна державна прокуратура Чорногорії розпочала кримінальне провадження у відношенні Чорногоросько-Приморської митрополії Сербської православної церкви та керуючого митрополією єпископа Іоанникія (Мічовіча) за приховування випадків педофілії в структурах Сербського патріархату на території Чорногорії. Про це інформує ресурс Духовний фронт.

Поряд з цим правоохоронці вивчають обставини можливого підкупу неповнолітніх у монастирях Цетинє та Дайбабе.

Спеціальна прокуратура підтвердила місцевому телебаченню, що провадження перебуває на стадії розслідування, тому подробиці справи наразі розголошенню не підлягають.

Утім відомо, що заяву про кримінальне правопорушення було подане неурядовою організацією «Montenegro International».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше президент Сербії Александар Вучич пожалівся російському президенту Володимиру Путіну на те, що в Чорногорії відбуваються «гоніння» на Сербську православну Церкву.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Вода для крымчан — не для оккупационной армии: в МинВОТ пояснили, когда Крым увидит днепровскую воду

Позиция властей Украины относительно возобновления поставок днепровской воды в Крым остается неизменной – Северо-Крымский канал будет открыт только после...