Туреччина замовила в Україні двигун для своєї крилатої ракети

-

Читайте также

Поставки истребителей в ВКС РФ в 2019 году показали рекордный обвал

По мере того как мы отдаляемся от даты 1 января 2020 года мы всё больше и больше узнаем подробностей...

Собутыльники зверски убили очередного «героя новороссии» из Ровеньков. ФОТО

В сети опубликована информация об очередном ликвидированном боевике незаконных вооруженных формирований. Речь идет о выходце из города Ровеньки Луганской...

Незламні «кіборги»: Україна вшановує легендарних захисників Донецького аеропорту. ВІДЕО

В Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015...

В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, серед яких – новий двигун для турецької крилатої ракети. Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Мова йде про турбореактивний двигун АІ-35, ескізний проект якого був розроблений підприємством в ініціативному порядку наприкінці 2016 року.

Роботи по створенню двигуна розпочались у середині 2015-го року. Як розказав Директор ДП «Івченко-Прогрес» – Генеральний конструктор Ігор Кравченко, контракт з Туреччиною вже підписано та вже розпочинаються роботи по виготовленню першого двигуна.

Робоче проектування двигуна АІ-35 розпочалось у січні 2017 року та був випущений комплект креслень повнорозмірного двигуна.

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною, так 6 грудня важкий безпілотник Akinci, розробки Baykar та оснащений українськими двигунами АІ-450Т, здійснив перший політ.

Цей двигун окрім як у якості рушія для крилатої ракети також може використовуватися на безпілотних літальних апаратах в якості маршового двигуна.

Технічні характеристики двигуна:

Злітний режим в умовах (H=0, Мп=0, MCA)

Максимальна тяга: 315 кг

Вага двигуна: не більше 51,3 кг

Свежее

Украина в ПАСЕ: Верховная Рада приняла решение об участии в сессии

Верховная Рада проголосовала за возвращени украинской делегации в Парламентскую ассамблею Совета Европы. Об этом сообщает издание НВ. Большинство народных депутатов проголосовали за принятие соответствующего постановления. Согласно...

Резервістів раптово перевірили на боєготовність: які результати. ФОТО

Проведено раптову перевірку бойової готовності протитанкових і танкових підрозділів. Це відбулося у районі відведення важкого озброєння оперативно-тактичного угрупування «Схід» операції Об'єднаних сил, повідомили в...

Это может быть интересно