Туреччина зацікавилась українськими літаками: чи буде підписаний контракт

-

Читайте также

В РФ форсируют идею проведения альтернативной Олимпиады

В Российской Федерации все больше чиновников от спорта поддерживают идею проведения "альтернативной Олимпиады", как ответ на запрет WADA участвовать...

Боевики на Донбассе провели радиотренировку по плану Южного округа ВС РФ

По оперативным данным группы «Информационное сопротивление», 5-го декабря с.г. согласно единого плана Южного ВО ВС РФ в частях и...

Боевики ведут активную воздушную и радиоразведку позиций ВСУ на Донбассе

По оперативным данным группы «Информационное сопротивление», в период с 3 по 11 декабря текущего года, командование российской оккупационной группировки...

Турецька сторона зацікавилася українським літаком Ан-178. Про це сьогодні, 21 вересня, йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з міністром внутрішніх справ Турецької Республіки Сулейманом Сойлу.

Про це повідомляє сайт МВС України.

«На виставці сучасних технологій в Стамбулі, яку ми маємо честь відвідувати, представлений наш літак Ан-178. МВС України планує закупити 13 таких літаків для ДСНС, для ліквідації пожеж, та для Національної гвардії. Сподіваюся, турецька сторона зверне увагу на наш Ан-178», — сказав Арсен Аваков.

Сулейман Сойлу надав високу оцінку Ан-178 та висловив свою зацікавленість літаком. Також він підкреслив успішність співробітництва з Україною в сфері авіації.

«Ан-178 дуже хороший літак. Крім того, наші вертольоти Мі-17 (транспортна модифікація Мі-8, — ред.) модернізуються в Україні, 6 з них ми вже отримали. Для нас це приклад дуже успішного співробітництва з вами», — сказав Сулейман Сойлу.

Арсен Аваков запросив міністра внутрішніх справ Туреччини відвідати Україну.

«Дуже розраховую, що ви наприкінці місяця відвідаєте Україну. У нас будуть масштабні навчання, які ви маєте побачити. Крім того, я покажу вам нові модернізовані моделі вертольота Мі-8. А компанія Airbus проведе презентацію вертольотів, які вони поставляють для МВС України», — додав Арсен Аваков.

Турецька сторона запевнила, що сподівається відвідати України: «Це має бути дуже цікавий та насичений візит, думаю я приїду», — сказав Сулейман Сойлу. 

Зазначимо, Ан-178 — перший літак з українськими та європейськими, але без російських комплектуючих.

Нагадаємо, як раніше заявляв Арсен Аваков, Україна виграла тендер — 40 млн доларів на ремонт та модернізацію 17-ти вертольотів МІ-17 турецької жандармерії.

На виставці, яка проходить в Стамбулі, беруть участь 10 тис. учасників з усіх країн світу. Проходить демонстрація останніх досягнень озброєння, технологій, безпілотних літальних апаратів, досягнень в сфері кібербезпеки, а також декілька авіа шоу. Очікується до 1 млн відвідувачів.

Нагадаємо, під час візиту в Туреччину у вересні 2018 року Арсен Аваков та Сулейман Сойлу підписали декларацію про співробітництво в боротьбі з тероризмом, транснаціональною злочинністю та кіберзагрозами. Також МВС та берегова охорона Туреччини домовилися спільно патрулювати Чорне море.

Як повідомляла група «ІС», Україна і Туреччина розробляють ударний безпілотник нового покоління.

Свежее

В РФ форсируют идею проведения альтернативной Олимпиады

В Российской Федерации все больше чиновников от спорта поддерживают идею проведения "альтернативной Олимпиады", как ответ на запрет WADA участвовать...

Следствие подозревает ветерана АТО в убийстве Павла Шеремета

Нацполиция задержала и с согласия ГПУ объявляет обоснованные подозрения фигурантам дела об убийстве Павла Шеремета. Об этом сообщил в Твиттер министр внутренних дел Арсен Аваков. «Это...

Соцсети бурно отреагировали на очередной провал «Кузи»

Пользователи соцсетей бурно обсуждают очередной провал единственного российского авианосца "Адмирал Кузнецов". Корабль загорелся сегодня во время ремонта в доке в Мурманске. Пожар начался в одном...

Это может быть интересно