Туреччина розпочала виробництво комплектуючих до винищувача п’ятого покоління TF-X

-

Читайте также

Туреччина налагоджує виробництво деталей до нового винищувача п’ятого покоління TF-X, яке завершиться вже до кінця наступного року. Перед розробниками поставлена мета створити літак, який матиме малу радіолокаційну помітність, високу маневровість та оснащений сучасною оптично-електронною локаційною системою. Про це повідомив директор турецької оборонної компанії Turkish Aerospace Industry Темель Котіль, інформує Мілітарний.

За його словами, жодних проблем у виробництві комплектуючих літака Turkish Fighter Experimental не повинно бути.

Двигун літака планується протестувати до 18 березня 2023 року, коли у країні широко відмічатиметься 100-річчя республіки.

При реалізації проекту військового літака враховуються всі сучасні технології та вітчизняні розробки. До робіт по створенню двигуна, систем кондиціювання, шасі, авіоніки, радарів, сенсорів, комп’ютерного управління, авіаційної силової установки – словом, всіх складових бойової машини залучені багато компаній.

«Ми залучаємо кожну компанію, котра може внести свій внесок», – наголосив Котіль.

Наразі концепція нового літака вже затверджена, зроблена ставка на створення апарату з двома «моторами».

Керівник TUSAS також розказав, що спочатку використовуватимуться двигуни іноземного виробництва, а згодом планують інтегрувати у виробництво турецький TRMotor.

Проект реалізується Управлінням оборонної промисловості країни з метою заміни винищувачів F-16, які планується поетапно виводити з балансу упродовж 2030-х років. Для розробки нового військового літака чисельність інженерів у компанії TUSAS збільшать з 1 до 3 тисяч осіб.

У Туреччині національна програма розробки винищувача 5-го покоління стартувала у 2018 році після відмови США, як інформувала група ІС, поставити країні «невидимки» F-35


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Путину не нужен мир в Ливии: Москва ставит на Каддафи

На фоне относительной стабилизации военно-политической ситуации в Ливии произошло очень важное событие. 30 июля была реализована договоренность об открытии...