Тиждень на КПВВ в зоні ООС: окупанти блокують пересування у більшості коридорів, пасажиропотік зменшився

-

Читайте также

Робота усіх КПВВ на лінії розмежування розпочинається в зоні ООС щоденно триває з 8-ї до 16-ї години. Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку окупованої території України, повідомляє пресцентр Держприкордонслужби.

Щоденно відкритий з боку тимчасово окупованої території України лише КПВВ «Станиця Луганська». За цей тиждень пасажиропотік зменшився на 18%. Від минулої суботи через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 6281 особа, а на контрольовану територію – 5904 особи.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» бойовики розблоковували рух у понеділок та п’ятницю. Лінію розмежування в цьому контрольному пункті перетнули 410 осіб та 91 транспортний засіб до тимчасово окупованої частини Донеччини. Водночас 231 особа та 55 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Крім того, в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували дві спроби підкупів. Так, громадяни пропонували правоохоронцям 500 та 1600 гривень за пропуск на контрольовану територію без встановлення додатку «Вдома». Спроби надання неправомірної вигоди задокументовано, а хабародавців передано працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Міжнародним Комітетом Червоного Хреста та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ доправлено 21 вантажівку з гуманітарною допомогою. Мешканцям тимчасово окупованої території України доставлено 314,1 тонни продуктових наборів, товарів медичного призначення та гігієнічних засобів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Відмовили в контролі над озброєнням: РФ не допустила спостерігачів ОБСЄ у Смоленську та Брянську області

Російська Федерація відмовила представникам латвійського оборонного відомства у відвідинах Смоленської та Брянської областей у рамках контролю ОБСЄ над озброєннями....