«Терористичний» антрацит: викрито транснаціональну схему вивезення вугілля з «ЛДНР»

-

Читайте также

На Луганщині відбулися масштабні антитерористичні навчання

У місті Лисичанськ на Луганщині, протягом 15 та 16 жовтня, в рамках операції Об’єднаних сил, в умовах максимально наближених...

Индия отказывается покупать новую партию российских МиГ-29К: названа причина

Новая партия российских истребителей "МиГ-29К/КУБ", которую Индия должна закупить у России, будет принята покупателем только после решения проблем с...

В США заявили о готовности ввести санкции за торговлю оружием с Ираном

США готовы ввести санкции против физических и юридических лиц, связанных с поставками вооружений Ирану или закупкой оружия у него....

Трагічна ситуація в економіці псевдо республік «ДНР/ЛНР» примушує їх керівництво до активного розпродажу надр. Але вміст надр Донбасу особливо не цікавить російських індустріальних гігантів, тому всіма правдами та неправдами «терористичний антрацит» намагаються продати в країни ЄС шахраї різних мастей, йдеться у розслідуванні «ASPI».

Детальне вивчаючи тему постачання нелегального антрациту з «ДНР/ЛНР» в Україну і транзитом через Республіку Білорусь (до Польщі), нам вдалося встановити дуже цікаву особливість. Всі перевезення по Республіці Білорусь і по території України контролюються монопольним перевізником. У Республіці Білорусь — це ТОВ «БелКазТранс»(УНП 191434523), в Україні — це ТОВ «Белказтранс Україна» (ЄДРПОУ 41909645). За обома підприємствами стоїть досить відомий бізнесмен Микола Миколайович Воробей.

З іншими перевізниками здійснювати перевезення товару неможливо, через те, що створена монополія саме під дві вищевказані компанії.

Фігура пана Горобця обрана не випадково. Російській Федерації важливо контролювати вивезення нелегального товару з «ДНР/ЛНР» в певні напрямки/країни тільки через перевірених осіб (монопольного союзного перевізника), щоб виключити ризик санкцій. Як широко відомо, найчастіше еліта з Республіки Білорусь особливо санкцій з Європи та США не побоюється, тому, що практично всі бізнес-проекти пов’язані з Російською Федерацією. Тому для Миколи Горобця важливіше точно слідувати вказівкам з РФ, ніж дотримуватися міжнародного права.

На території Республіки Білорусь отримати монополію з перевезень даного товару пану Воробью не склало особливих труднощів, через те, що він добре відомий в колах політичної еліти та має хороші відносини з владою.

Навпаки, в Україні для того, щоб монополізувати потоки постачання нелегального антрациту з «ДНР/ЛНР» через Ростовську область, йому довелося шукати союзників і управлінців на місцях. Такими партнерами стали Сергій Володимирович Кузяра (громадянин України) і раніше судимий Рамаз Михайлович Кікозашвілі (громадянин РФ).

Необхідно відзначити, що завезення антрациту з «ДНР/ЛНР» (а також, контроль всіх перевезень), якими займаються Микола Воробей за допомогою Сергія Кузяри і Рамаза Кікозашвілі зараз процвітає. Ясна річ, що займатися легальним бізнесом такому угрупованню не цікаво, їм краще «урвати» максимальну суму грошей на санкційних постачаннях, купуючи за безцінь вугілля в «ДНР/ЛНР» (про гідну оплату праці шахтарів там вже давно забули).

Обсяги перевезень нелегального антрациту в Україну і Польщу можна отримати з відомостей з перевезення.

У підсумку ми є свідками функціонування транснаціональної злочинної схеми, яка не тільки порушує міжнародне право і грабує український бюджет, а й вельми ефективно експлуатує працю простих гірників з донецьких шахт разом з так званою владою ДНР/ЛНР.

Як повідомляла група «ІС», у Польщі заявили, що вугілля з «ЛДНР» транзитом йде в Німеччину.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В аннексированном Крыму от последствий коронавируса умер глава администрации Ялты

В аннексированном Крыму умер глава администрации Ялты Иван Имгрунт. Как сообщает РБК, в оккупационной администрации Крыма причины смерти не...

В США заявили о готовности ввести санкции за торговлю оружием с Ираном

США готовы ввести санкции против физических и юридических лиц, связанных с поставками вооружений Ирану или закупкой оружия у него. Об этом говорится в заявлении...

Карабахский конфликт: в Баку заявили о срыве перемирия и сбитом самолете Армении. ВИДЕО

Армия Азербайджана сбила штурмовик Су-25 вооруженных сил Армении. Об этом сообщили в Минобороны Азербайджана. В сообщении ведомства отмечается, что в воскресенье, 18 октября, в 12:30...