Територіальна оборона Херсонщини «відбила» порт Скадовська від захоплення ворожим десантом: подробиці та фото

-

Читайте также

У суботу, 19 вересня, командувач територіальної оборони Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Баргилевич вивчив стан територіальної оборони в районі морського торгового порту міста Скадовськ, інформує прес-служба СВ ЗСУ.

Командувач тероборони приділив увагу питанням готовності до реагування на можливі дії противника з дестабілізації ситуації у зоні відповідальності й захоплення стратегічно важливих об’єктів та оглянув навчальні точки, на яких з військовослужбовцями-резервістами відпрацьовувалися питання, пов’язані з контролем за обстановкою у порту та на прилеглій місцевості, як то протидія деструктивним зібранням, спробі прориву блокпоста, нейтралізація ворожого десанту тощо.

Особлива увага при цьому приділялася налагодженню взаємодії з місцевими правоохоронними органами.

За результатами роботи, стан індивідуальної та колективної підготовки резервістів у Херсонській бригаді територіальної оборони командувачем визнано задовільним.

Протягом наступних 10 днів резервісти вдосконалюватимуть свої знання та навички військової справи.

Зазначається, що питання територіальної оборони не випадково визначені серед головних під час стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднанні зусилля-2020», адже це саме той дієвий інструмент, що суттєво ускладнює неприятелю реалізацію його планів із захоплення нашої території.

«Важливо, що до складу підрозділів входять мотивовані місцеві жителі, які захищатимуть свій край. І надійно протистоятимуть більшості гібридних загроз. У той же час, бойові частини Збройних Сил матимуть можливість зосередження на виконанні більш притаманних для них задач», – підкреслив Анатолій Баргилевич.

Нагадаємо, цьогоріч вперше до проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля 2020» для спільного виконання навчально-бойових завдань будуть залучені військові підрозділи збройних сил країн-членів НАТО (США, Великої Британії).


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

З Бурятії на Донбас їдуть шамани на допомогу окупантам

"Успіхи" рф у загарбницькій війні в Україні мало сказати, що сумнівні, путінська влада хапається за будь-яку соломинку, мракобісся квітне...