Теракт з MH17: суд оголосив, коли розпочнеться розгляд справи по суті

-

Читайте также

Наступне засідання у справі про збитий літак рейсу MH17 в небі над Донбасом відбудеться 3 липня о 13:30, за місцевим часом. Про це оголосив суддя Гендрік Стейнгаюс, повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі.

«Сподіваюся, що ми зможемо оголосити рішення щодо всіх запитів 3 липня”, — зазначив він.

У липні суд має оголосити своє рішення щодо запитів на розслідування адвокатів Пулатова. Зокрема, вони вимагають додаткової перевірки того, що було презентовано нідерландськими прокурорами, більше уваги іншим версіям трагедії, а також допитати близько 100 свідків та експертів. Захист Пулатова бачить потребу у додатковому розслідуванні.

Нідерландські прокурори вважають недоцільними закиди адвокатів Пулатова, які наполягають, що розслідування не завершене. Зокрема, щодо «сценарію військового літака”. Прокурори не одноразово наголосили, інформація щодо вивчення такої версії вже є в матеріалах справи, ба більше усі докази вказують на те, що МН17 знищив “Бук”. Тож, закликають суд відхилити запити на розслідування захисту Пулатова.

У зв’язку з тим, що адвокати Пулатова та родичів загиблих рейсу МН17 заявили, що їм потрібно більше часу для підготовки, прокурори пропонують перейти до розгляду справи по суті у лютому, березні 2021 року. А також дати слово у суді родичам загиблих в травні та червні 2021 року.

Як повідомляла група «ІС», прокурори не знайшли доказів, що рейс МН17 збили ракетою «повітря-повітря».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее