Танкові підрозділи НГУ та ЗСУ провели бойове злагодження в районі ООС

-

Читайте также

На одному із полігонів Донеччини танкові підрозділи Нацгвардії провели бойове злагодження з бійцями Збройних сил України. Про це інформує прес-служба НГУ.

Була відпрацьована взаємодія підрозділів під час виконання завдань, як в умовах міста, так і на польовій місцевості.

«Ми маємо бути готові до будь-яких сценаріїв розвитку подій на кордонах України. Тому пріоритетні напрямки нашої роботи в ООС це постійні бойові тренування та налагодження взаємодії з підрозділами Збройних сил України»,- зазначив заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів НГУ генерал-майор Гусейн Вісханов.

Слід зауважити, що робота підрозділів оцінювалася як за критеріями дій окремого екіпажу, так і в спільних бойових розрахунках.

Як висновок, всі задані цілі були уражені з мінімальними витратами бойового комплекту, що свідчить про високу майстерність та підготовку танкових підрозділів Збройних сил та Національної гвардії України.

Також, на тому ж полігоні відточували свою майстерність розрахунки ЗУ-23 Збройних сил України, де особовий склад продемонстрував злагодженість дій та професіоналізм.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, на Донбасі сили ООС тренувалися відбивати напади на артилерійські склади.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Иран хочет нарастить экспорт нефти: что будет с котировками

В связи с прогрессом в переговорах с США по ядерной сделке и возможной отменой санкций власти Ирана хотят нарастить...