Талібан готовий розв’язати нову війну в Афганістані: що відомо  

-

Читайте также

Зрив угоди підписаної в Досі між Вашингтоном і Талібаном по Афганістану став майже безповоротнім. За останні дні таліби значно посилили свою бойову активність, пише «Мілітарний».

Так за словами прес-секретаря Талібану: “Ворожа колона була підірвана на СВП і потрапила під вогонь прямою наводкою в Альфаджр в районі Чахр Болак минулої ночі, в результаті чого 18 військовослужбовців (Афганської армії) були вбиті, 4 поранені і 2 БТР знищені. Жоден моджахед не постраждав в зіткненнях”.

В іншій операції талібів, смертник підірвав себе біля групи спецназівців афганської армії в районі Аргістан в Кандагарі. Без повідомлень про жертви.

Ще прес-служба талібів оприлюднила повідомлення, що в районі Низам Хело в долині Афгані, району Капіса, минулої ночі вони відбили атаку урядових сил. В результаті чого 9 солдатів (Афганської армії), включаючи спецназівців були вбиті і ще 13 поранені. Загинули 2 таліби, ще 2 отримали поранення.

На завершення представник талібів заявив, що Талібан категорично відкидає будь-яку можливу затримку виведення військ США з Афганістану. «Якщо дипломатичний шлях закритий, іншого виходу, крім війни, немає». Рада національної безпеки Афганістану, у свою чергу, заявила, що це таліби не виконали угоди з Вашингтоном.

Як повідомляла група «ІС», «Талібан» перебуває на російському утриманні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Чорногорії прокуратура вивчає приховування педофілії Сербською православною церквою

Спеціальна державна прокуратура Чорногорії розпочала кримінальне провадження у відношенні Чорногоросько-Приморської митрополії Сербської православної церкви та керуючого митрополією єпископа Іоанникія...