Тактична авіація відпрацювала удари по військових об’єктах умовного супротивника

-

Читайте также

У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відбулися насичені льотні зміни «день – ніч», в ході яких пілоти відпрацьовували навички пілотування, навігації та бойового застосування, інформує прес-служба БрТА м. Васильків.

Окрім планових завдань з курсу бойової підготовки, підрозділи, в рамках двостороннього командно-штабного навчання 831-ї бригади тактичної авіації та 96-ї зенітної ракетної бригади Повітряних Сил, залучались до нанесення авіаударів по військових об’єктах умовного противника.

Навчання проходили протягом двох днів. Екіпажі здійснювали польоти за маршрутом та у зоні пілотування, польоти на групову злітаність у складі пари на малих висотах у простих та у складних метеорологічних умовах вдень.

Крім того, пілоти відпрацювали завдання за складними видами підготовки, веденні одиночних та групових повітряних боїв.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, льотний склад 831 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» успішно відпрацював льотну зміну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Названо райони ООС, де російські окупанти найчастіше застосовують снайперів

В цьому році відмічається активне застосування снайперських груп противника, у тому числі зі складу сил спеціального призначення збройних сил...