Сухопутні війська ЗСУ відмовились від радянської «спадщини»: стали відомі подробиці

-

Читайте также

Сухопутні війська Збройних Сил України відмовились від радянської системи перевірки готовності до бойових дій, в якій одним із головних елементів був т.зв. «стройовий огляд», який був верхівкою “армійської показухи», бо під час нього, насамперед, командири оцінювали зовнішний вигляд бійців та вправність крокувати урочистим маршем під стройові пісні. Про це повідомляє ресурс Defense Express.

Відтепер готовність до бойових дій оцінюється під час контрольного практичного заняття, на якому перевіряють бійців, озброєння, техніку та взаємодію підрозділів.

За словами командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенанта Олександра Сирського, наразі перевірка готовності до виконання завдань включає цілий комплекс заходів з перевірки знань та навичок, а також готовності техніки та озброєння.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, у 2020 році для новостворених бригад Сухопутних Військ Збройних Сил України можуть побудувати сучасні військові бази. В першу чергу це стосуватиметься частин, що дислокуються на Сході України.

загрузка...

Свежее

Командувач Сухопутних військ ЗСУ зустрівся з колегами із країн НАТО

У Німеччині триває конференція командувачів Сухопутних військ Збройних сил європейських держав. У ході заходу командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник...