Судно забезпечення ВМСУ повертається до служби після ремонту

-

Читайте также

Судно забезпечення «Балта» після завершення докового ремонту вийшло з акваторії Бузького лиману неподалік Миколаєва.

Ремонт судна проводився на миколаївському ТОВ «Нібулон». Це був перший контракт на ремонт судна Військово-Морських Сил ЗСУ, укладений із цією компанією, повідомляє АрміяInform.

Після ремонту проведено ходові випробування, під час яких було перевірено технічну готовність матеріальної частини, зокрема головної енергетичної установки, вузлів та механізмів судна для роботи у відкритій акваторії.

Під час докового ремонту було очищено підводну й надводну частини корпусу, поясу перемінної ватерлінії, проведено ремонт гвинтів, підрулювального пристрою тощо. Замінено зовнішню обшивку корпусу, протекторний захист та проведено фарбування.

Також, відповідно до умов контракту, виконано ремонт донно-забортної арматури, якірного ланцюга. Крім того, на «Балті» було відремонтовано такі суднові системи, як водяна забортна, прісна, пожежна, водовідливна, осушувальна, пневматична та гідравлічна системи тощо.

Судно розмагнічування проєкту 130 ВМСУ «Балта» (A811) призначене для проведення спеціальних заходів щодо зменшення власних магнітних полів бойових кораблів та суден.

Судно було закладене на Північній верфі у Гданську в 1987 році, прийнято до складу ВМФ 26.11.1987 р. Входило до складу 230-го дивізіону МРСО Чорноморського флоту СРСР, з базуванням у Севастополі. Під час російської інтервенції в Україну, у 2014 році, захоплене росіянами. 15 квітня 2014 року було повернуте Україні.

Як повідомляла група ІС, у Миколаєві на території суднобудівного заводу «Нібулон» розпочато реалізацію проекту посилення системи морської безпеки та охорони кордону України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Резніков потролив росіян «історією» про підготовку бойових комарів

Міністр оборони Олексій Резніков з іронією відреагував на заяву постпреда росії при ООН василія небензі, який сказав, що Україна...