«Суддю» з окупованого Луганська оголосили у розшук: подробиці

-

Читайте также

«Голові одного з районних судів міста Луганська», що контролюється окупаційною адміністрацією РФ, повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Згідно з ч. 2 ст. 110 КК України, представнику окупантів загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією, інформує прес-служба Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, у жовтні 2015 року підозрюваний, діючи всупереч законодавству та Конституції України, очолив районний суд так званої «ЛНР» та почав здійснювати «правосуддя» від її імені.

З метою підтримки окупаційного режиму та функціонування псевдореспубліки він бере участь в діяльності окупаційної «судової гілки влади».

У справах, які розглядаються ним як суддею райсуду, ухвалюються незаконні рішення, що суперечать українському законодавству та порушують права громадян України.

Суддівську діяльність підозрюваний, усвідомлюючи протиправність своїх дій, продовжує по теперішній час.

Наразі «суддю» оголосили у загальнодержавний розшук. йдеться у повідомленні.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, яку особисто очолює керівник обласної прокуратури.

Досудове розслідування проводиться слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», депутату з Луганщини повідомлено про підозру в організації псевдореферендуму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Спецслужбы РФ, системно сея дезинформацию в странах ЕС, подрывают доверие к НАТО, — аналитик

В целях подрыва взаимоотношений стран Евросоюза с США и дальнейшего ослабления Североатлантического альянса, российские спецслужбы проводят операции по распространению...