«Суддю» окупантів з Криму засудили на 12 років за державну зраду

-

Читайте также

Святошинський районний суд столиці виніс вирок так званому судді з окупованого Криму. Його звинувачено у державній зраді. Завершення судової справи стало можливе за сприяння Генеральної прокуратури України.

Про це повідомили в Офісі генрпокурора.

«За публічного обвинувачення Офісу Генерального прокурора Святошинський райсуд м. Києва в порядку спеціального судового провадження визнав винним суддю Красногвардійського районного суду АР Крим у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України), призначивши покарання — 12 років позбавлення волі», — йдеться у повідомленні.

В ході судового розгляду було встановлено, що громадянин України — суддя вказаного суду у березні – листопаді 2014 року забезпечував становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні та функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів у Криму. Окрім того, він, будучи призначеним на посаду судді так званого «Красногвардійського районного суду Республіки Крим Російської Федерації», виконував функції представника окупаційної судової влади держави-агресора з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим.

«Таким чином, зазначена особа умисно надала допомогу РФ в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду суверенітету та територіальній цілісності нашої держави. Загалом в процесі судового розгляду знаходяться понад 100 кримінальних проваджень за фактами державної зради суддів», — додали в ГПУ.

Раніше стало відомо про те, що трьох депутатів на Донеччині подозрюють у державній зраді.

загрузка...

Свежее

Многофункциональный и высокоэффективный Роман Протасевич

Посмотрел видео с Романом Протасевичем. И ровным счетом ничему не удивляюсь из того, что увидел и из того, что...