Суд заблокував чотири проросійські Telegram-канали: подробиці

-

Читайте также

В Харкові суд виніс рішення про блокування чотирьох проросійських Telegram-каналів «Картель», «Легитимный», «Резидент» і «Сплетница». Про це йдеться у повідомленні пресслужби Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Зокрема, направлено ухвалу слідчого судді Київського районного суду м. Харкова Світлани Колесник, якою передбачено:

«Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі Інтернет при використанні Telegram-каналів: «Резидент», «Легитимный», «Картель», «Сплетница», шляхом зобов`язання Інтернет-провайдерів, операторів, провайдерів телекомунікацій, що здійснюють діяльність на території України, […] закрити до них доступ».

Рішення було прийняте 23 лютого, копію відправлено до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації.

На оскарження суд дав п’ять днів з моменту оприлюднення цього рішення, а розпочати діяти воно має негайно.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у Харкові оперативники СБУ затримали агента російської розвідки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ на параді до 9 травня пройшлися тюремники та діти

“Побєдобєсіє” у Російській Федерації вже давно перестало дивувати суспільство своїми різноманітними іпостасями та химерними формами, яких воно набуває під...