Суд виніс вирок чоловіку, який фінансував терористів «ДНР»: деталі справи

-

Читайте также

У Дніпрі суд виніс вирок чоловіку, який перераховував кошти на рахунок, який вважається підконтрольним представникам терористичної організації «ДНР». Суд призначив покарання 3 роки позбавлення волі, звільнивши від відбуття ув’язнення з іспитовим строком 1 рік, повідомляє «Судовий репортер».

За матеріалами справи, 24 березня 2021 року у пункті обміну коштів «Obmen 24» у місті Кам’янське Дніпропетровської області чоловік обміняв 500 доларів США на криптовалюту «Bitcoin» на суму 0,009540, які з використанням системи «Blockchain» одразу були скеровані на «Bitcoin»-рахунок, що перебуває у володінні та користуванні невстановлених в ході досудового розслідування осіб — представників терористичної організації т.зв. «ДНР».

31 березня 2021 року у приміщенні пункту обміну грошових коштів «NaMomente» у місті Дніпро чоловік знову конвертував 500 доларів на «Bitcoin» в сумі 0,008505, які з використанням системи «Blockchain» одразу були скеровані на «Bitcoin»-рахунок, яким, за даними правоохоронців користуються учасники «ДНР».

У судовому засіданні  громадянин свою вину визнав повністю, заявив про щире каяття. Пояснив, що в березні 2021 року йому на електронну пошту прийшов лист з пропозицією переказати кошти у виді біткоїнів. Це була масова розсилка від працівників організацій «ДНР» та «ЛНР». У листі було прохання переказу грошових коштів задля допомоги цим організаціям.

Гроші, які він надсилав, були його особистими. Ці перекази він зробив, тому що мав поганий настрій, був незадоволений діючою владою в Україні. На даний час його позиція щодо влади в Україні змінилася. Він повністю засуджує свій вчинок. Якщо знову на його електронну пошту прийде аналогічне повідомлення, він відразу звернеться до органів поліції.

Дії чоловіка кваліфікували за ч.1 ст. 110-2 ККУ — як фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією.

Як повідомляла група «ІС», СБУ викрила масштабний механізм фінансування «ЛНР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Суд виніс вирок чоловіку, який фінансував терористів «ДНР»: деталі справи

У Дніпрі суд виніс вирок чоловіку, який перераховував кошти на рахунок, який вважається підконтрольним представникам терористичної організації «ДНР». Суд...