Суд оголосив вирок інтернет-провокатору, який закликав до повалення влади в Україні

-

Читайте также

До позбавлення волі засуджено агітатора з Хмельницького, якого кіберфахівці Служби безпеки України викрили на закликах на шкоду державній безпеці нашої країни, пише «xm-inside».

Встановлено, що мешканець обласного центру поширював через інтернет публікації щодо насильницького повалення конституційного ладу та зміни меж держкордону. Для розповсюдження закликів до незаконної діяльності він адміністрував декілька спільнот у соціальних мережах.

«Також зловмисник інспірував панічні настрої серед громадян через розміщення в інтернеті недостовірної інформації про епідеміологічну ситуацію в країні. Експертиза відповідних матеріалів, у тому числі лінгвістична, підтвердила факти незаконних дій агітатора», – зазначили у відомстві.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці виявили комп’ютерне обладнання та мобільні пристрої із доказами злочинної діяльності.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду обвинуваченого визнано винним за ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу) та ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі (з іспитовим строком).

Вирок суду набув законної сили.

Як повідомляла група «ІС», справу інтернет-агітатора, який збирав гроші для терористів «ЛДНР», направили до суду.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее