Суд арештував яхту Медведчука

-

Читайте также

У п’яницю, 9 квітня, було арештовано на одне з суден, що, згідно з документами, належить проросійському політику Віктору Медведчуку. Відповідне рішення прийняв Херсонський міський суд, інформує прес-центр СБ України.

Зокрема, слідчі СБ України задокументували неодноразове порушення законодавства екіпажем приватного судна «ROMANCE 1» (порт приписки – Херсон).

Мова, у тому числі йде про заходи у порти тимчасово окупованого українського півострова Крим.

У рамках даного кримінального провадження досліджуються обставини неодноразового порушення екіпажем порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Загалом слідчі СБУ зафіксували кілька десятків фактів заходжень суден-порушників до портів і терміналів Кримського півострова.

На даний момент триває досудове розслідування за декількома статтями Кримінального кодексу: ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, ч. 1, 2, 3 ст. 332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї), ст. 291 (порушення чинних на транспорті правил).

Документування протиправної діяльності проводилось слідчим управлінням ГУ Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим під процесуальним керівництвом прокуратури Криму.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, ДБР відкрило справу проти Медведчука за державну зраду.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На репетиции парада в Уфе горел танк: есть видео

Во время репетиции парада Победы в российском городе Уфа загорелся танк Т-26. Видео с кадрами горящего танка опубликовал местный...