Страйк металургів «ЛНР»: бойовики вдались до залякувань

-

Читайте также

В Алчевську на окупованій Луганщині почали страйк працівники Алчевського металургійного комбінату, металурги вимагають виплати заборгованості із зарплати, яку вони не отримують з травня. Страйк почався 21 серпня, коли припинили роботу працівники ТЛЦ-2 і Стана 600, потім до них приєднались ще декілька цехів, пише «Вчасно» з посиланням на місцеві телеграм-канали.

«Металурги склали та опублікували звернення, в якому попередили — не почнуть відновлювати виробничі процеси, поки не отримають письмові гарантії від керівництва про повне погашення заборгованостей по зарплаті», — йдеться у повідомленні.

У документі працівники комбінату відзначили, що доведені до відчаю, вимагають повної виплати боргів». Також працівники АМК вимагають письмового повідомлення про дату виплати боргу.

Мешканці окупованого міста повідомляють, що після цього металургам кинули чергову подачку: виплатили залишок зарплати за травень 2020 року (19%) і 8% зарплати за червень.

Також окупаційна влада почала залякувати учасників страйку — трьом працівникам, які активно брали участь у протесті, керівництво комбінату запропонувало звільнитися.

«Як стверджують працівники АМК, вони налаштовані „йти до кінця“ і зрозуміти їх можна: мало того, що зарплати явно не відповідають умовам праці, навіть якщо їх піднімуть, як обіцяли, так ще і виплати системно затримують, — повідомляють телеграм-канали.

Як повідомляла група «ІС», доведені до відчаю металурги «ДНР» пригрозили «владі» протестами.

загрузка...

Свежее

Европа в поисках выхода из газового тупика

Энергетический кризис остается важнейшей проблемой для лидеров стран Европы. С мая по октябрь 2021 года цены на ископаемое топливо,...