Статус партнера НАТО: у Генштабі підбили підсумки року

-

Читайте также

У Генштабі ЗСУ підбили підсумки року в статусі партнера НАТО з розширеними можливостями.

Серед основних переваг, що надає Україні статус партнера НАТО з розширеними можливостями, в Генштабі відзначають збільшення переліку заходів підготовки персоналу і підрозділів, в тому числі участь в навчаннях НАТО з тематики колективної безпеку (стаття 5 Північноатлантичного договору), допуск до навчань з кібербезпеки, поглиблення обміну інформацією, а також збільшення представництва в штабах і структурах НАТО на посадах, закритих для інших країн-партнерів.

«Подальше ефективне використання статусу ЕОР сприятиме досягненню Україною відповідних військових критеріїв набуття повноправного членства в НАТО — стратегічної мети нашої зовнішньої політики», — відзначили в Генштабі.

У Генштабі додають, що ЗСУ є надійним щитом Європи в зміцненні безпеки. Статус країни-партнера НАТО з розширеними можливостями розкриває перед нашою державою та її Збройними силами нові горизонти і в той же час покладає серйозну відповідальність», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 28 травня відбулось засідання Комітету з партнерств та колективної безпеки НАТО у форматі Процесу планування та оцінки сил з Україною. У заході взяли участь делегації України та Альянсу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Тайфун парализовал восточные регионы Китая. ВИДЕО

Тайфун "Ин-Фа" достиг берегов китайской провинции Чжэцзян. Об этом говорится в сообщении официальных китайских СМИ. Сила порывов ветра в зоне...