Домой Новости Стандарти НАТО: в Міноборони України повідомили, коли військові будуть знати англійську

Стандарти НАТО: в Міноборони України повідомили, коли військові будуть знати англійську

Рівень володіння англійською мовою українськими військовими в керівництві військового відомстві  назвали «болючим питанням». Проте, ведеться цілеспрямована робота над тим, щоб покращити ситуацію в цьому напрямку.

Про деталі розповіла заступник міністра оборони Аліна Фролова в інтерв’ю «Радіо Свобода«.

«Вкрай необхідно, щоб люди на ключових щодо інтеграції з НАТО позиціях, добре володіли англійською мовою», — сказала вона.

За її словами, Міністерство оборони розуміє, що це проблема і визначило, що буде створено спеціальний напрям.

«Ми розклали його на три компоненти. Перше – ввести англійську мову в систему військової освіти. Це дієво, але потребує часу, щоб поступово усі збройні сили у тих чи інших формах проходили навчання. Друге – це спосіб терміново залагодити найбільш проблемні питання – ми зробимо перелік посад, для яких знання англійської мови буде обов’язковим. Ми дамо час – за рік чи два, але обов’язково на цій посаді вивчити англійську мову», — сказала Фролова.

Крім цього, третій напрямок – це створення модульних або пілотних бригад, у яких повністю застосовані всі принципи і стандарти НАТО. У цих бригадах, всі військовослужбовці також будуть проходити навчання англійської мови.

«Тож, у нас є фіксація цієї проблеми і довгостроковий план та термінові засоби її подолання», — резюмувала заступник міністра.

Як повідомляла група «ІС», Україна старанно працює над реформами і новими законопроектами, які наближають країну до членства в НАТО.