Стало відомо, в яких країнах ЄС Кремль найбільше поширює дезінформацію

-

Читайте также

Зусилля Росії з поширення дезінформації найбільше націлені на Німеччину. Про це йдеться у звіті, опублікованому дипломатичною службою ЄС, повідомляє «Радіо Свобода».

«Жодна інша держава-член ЄС не піддається більш жорстокому нападу, ніж Німеччина», – мовиться у повідомленні.

Як зазначається у доповіді, «систематичні кампанії» ведуться на політичному рівні, а також через засоби масової інформації, близькі до Кремля.

ЄС повідомляє, що з кінця 2015 року в базі даних «EUvs.Disinfo» було зібрано понад 700 випадків дезінформації, які стосувалися Німеччині. Франція була ціллю поширення неправдивої інформації понад 300 разів, а Італія – близько 170 разів.

«Кремль створює інтелектуальний образ Німеччини, в якому є кілька розумних голосів в хорі ірраціональної «русофобії», – мовиться у доповіді.

У документі також згадується, що США звинуватили Росію у скоординованій кампанії дезінформації щодо вакцин, розроблених у США та Європі.

Росія заперечує свою причетність до кампаній з дезінформації.

Як повідомляла група «ІС», в Україні створять Центр протидії дезінформації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Резня в Мьянме, запах России и ее будущее

Если США и их союзники не сумеют предотвратить гуманитарную катастрофу в Мьянме, развалится система безопасности демократий во всей Азии. Наряду...