Стало відомо, в чому окупанти обвинувачують Рефата Чубарова. ДОКУМЕНТИ

-

Читайте также

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров отримав документи від т.зв. «кримського управлінням Слідчого комітету РФ» з висунутими проти нього обвинуваченнями. Як стало відомо, Чубарова обвинувачують в організації масових заворушень і закликах до «порушення територіальної цілісності РФ» в ході мітингу біля Верховної Ради АРК, які сталися ще 26 лютого 2014 року, до початку окупації півострова. Копії документів Чубаров опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу зазначив, що отримав копії трьох документів від «Головного слідчого управління Слідкому РФ по Республіці Крим і місту Севастополь».

Перший документ – «Повідомлення про порушення кримінальної справи» від 20 березня 2020 року, в якому Чубарова сповіщають про те, що проти нього 20 березня «порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.212 КК РФ».

Другий документ – «Повідомлення про день пред’явлення обвинувачення» від 23 березня 2020 року, в якому главу Меджлісу сповіщають, що 30 березня йому буде пред’явлено «обвинувачення в скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст.212, ч.2 ст.280.1, ч .1ст.280.1. КК РФ».

Третій документ – «Повідомлення» від 25 березня 2020 року, в якому Чубарова сповіщають, що 30 березня він повинен прибути до «Головного слідчого управління СК РФ по Республіці Крим і місту Севастополь», де йому буде висунуто обвинувачення в скоєнні злочину.

«Зіставлення дат створення всіх трьох документів, а також спроби російських карателів донести їх в найкоротші терміни до обвинуваченого будь-якими методами, крім єдино законного – через Генеральну прокуратуру РФ, яка, в свою чергу, повинна увійти в стосунки з Генеральною прокуратурою України, свідчить про те, що російське окупаційне слідство, прекрасно усвідомлює злочинний характер своїх дій по відношенню до громадян України, які проживають (в моєму випадку проживали) на території тимчасово окупованого Росією Криму», – написав Чубаров.

Він також вважає дії російських силовиків початком чергової хвилі репресій проти кримськотатарського народу.

Зазначимо, що у березні 2020 року «кримське управління Слідкому РФ» порушило кримінальну справу стосовно голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова. Останній вважає, що окупанти намагаються залякати кримчан перед запланованою Меджлісом на 3 травня ненасильницької акцією – пішого маршу з материкової України до Криму.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, окупанти в Криму продовжують «акцію» залякування кримських татар й російські силовики навідалися до активістів кримськотатарського народу в Судаку.

загрузка...

Свежее

Розвалював українську оборонну сферу в 2014 році: СБУ затримала топчиновника бронетанкового заводу

Служба безпеки України затримала колишнього топчиновника державного підприємства «Київський бронетанковий завод». Він перебував на посаді протягом 2014 року і...