Стало відомо скільки вибухонебезпечних предметів знешкоджено на Донбасі

-

Читайте также

З початку агресії РФ на Донбасі знешкоджено близько 460 тис. вибухонебезпечних предметів повідомив начальник відділу протимінної діяльності Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Руслан Берегуля, АрміяInform.

За попередньою оцінкою, площа районів, «забруднених» вибуховими предметами становить близько 7 тисяч квадратних кілометрів на підконтрольній території та близько 14 тисяч квадратних кілометрів на непідконтрольних Україні територіях Донбасу та АР Крим.

«Починаючи з 2014 року, в рамках виконання Плану та в ході реагування на звернення громадян і місцевих органів влади, групами розмінування й піротехнічними підрозділами знешкоджено близько 460 тисяч вибухонебезпечних предметів, очищено понад 35 тисяч гектарів території, зокрема 1700 км доріг, 938 км залізничних колій, перевірено до 1400 об’єктів, – зазначив полковник Руслан Берегуля.

Донині триває безконтрольне застосування різних систем озброєння та хаотична установка різнотипних мін збройними формуваннями РФ та її найманцями на Сході України.

Основні зусилля України наразі спрямовані на розмінування систем життєзабезпечення населення – ліній електропередач, газопроводів, водопроводів, теплоцентралей, сільськогосподарських земель, автодоріг, залізничних колій на території Донецької та Луганської областей.

«Проаналізовано досвід країн, які перебувають у ситуації, що подібна до нашої, – мають значне забруднення територій мінами і вибухонебезпечними предметами, де тривають активні бойові дії або є незавершені збройні конфлікти. Це – Ліван, Туреччина, Ізраїль, Колумбія. Вони вже створили дієву систему протимінної діяльності, де провідну роль відіграє їхнє Міністерство оборони», – підбив підсумок Руслан Берегуля.

Як повідомляла група «ІС», окупанти замінували дорогу, по якій регулярно їздять представники ОБСЄ.

загрузка...

Свежее

Армія Бразилії модернізує свої танки Leopard: подробиці

Міноборони Бразилії оголосило тендер на модернізацію 116 танків Leopard 1A5BR. Як пише Мілітарний з посиланням на повідомлення Janes, стало відомо,...