Стало відомо, коли космічні апарати США, ОАЕ та Китаю досягнуть Марсу

-

Читайте также

В лютому космічні апарати трьох країн, США, Об‘єднаних Арабських Еміратів та Китаю прибудуть на Марс. Космічні апарати було запущено минулого року в період, коли Марс та Земля порівнялися на своїх навколосонячних орбітах, що трапляється лише раз на два роки, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на видання «The Verge».

Апарат «Надія», запущений ОАЕ має досягнути орбіти Марса 9 лютого. Він впродовж двох років досліджуватиме атмосферу Марса.Китайський апарат «Тянвен-1» досягне орбіти Марса 10 лютого, але вже 5 лютого Китайське космічне агентство оприлюднило перший знімок Червоної планети, зроблений з апарату. 18 лютого апарат американської космічної агенції НАСА здійснить посадку на планеті.

Робот збиратиме зразки ґрунту для аналізу на виявлення можливих свідчень іншопланетного життя. Робот працюватиме на ядерному паливі, що має забезпечити його роботу протягом 14 років — значно довше ніж запланований час місії у два роки. Марсохід запакує зразки ґрунту і залишить їх на поверхні. В 2026 році НАСА планує запустити інший апарат, який забере зразки та доставить їх на орбіту планети. З орбіти зразки забере космічній корабель і доставить їх на Землю.

Через два місяці після прибуття на Марс, марсохід випустить невеликий гелікоптер, який, за планом, здійснить перший політ на іншій планеті. Для того, щоб провести переліт в розрідженій атмосфері Марса, його лопаті крутитимуться в вісім разів швидше, ніж лопаті вертольота на Землі.

Як повідомляла група «ІС», у NASA зупинили тестування двигунів «мегаракети» для польоту на Місяць.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ встановила ініціаторів псевдозакону щодо «приєднання» Луганщини до рф

Служба безпеки викрила нових організаторів псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях сходу України. Про це повідомляє Служба безпеки України. У результаті системної...